Site Haritası Ana Sayfa
 
 
SSS
Hakkımızda Ürünler İletişim
 
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  KALIP KAYDIRMA-RULMAN MAKARALI  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Rulman makaralı kalıp kaydırma, bir aluminyum profil üzerine dizilmiş rulmanlardan ve profili yukarı doğru kaldırmaya yarayan, profil altına yerleştirilmiş bir hava yastığından oluşur. 6 bar basınçlı havada yaklaşık metrede 2000 kg ağırlık taşıyabilir, basınç iki katına çıkarılırsa rulmanlı kalıp kaydırma-kalıp taşıma ve kaldırma kapasitede iki katına çıkar. Rulman makaralı kalıp kaydırma sadece sağa-sola harekete imkan verdiğinden kalıbın yalnız bir eksende hareket etmesi istendiği durumlarda kullanılır. Bir intensifier yardımıyla basınçlı havanın basıncı iki katına çıkarılarak rulman makaralı kalıp kaydırma mekanizmasının taşıma gücüde iki katına çıkar. Rulman makaralı pnomatik kalıp kaydırma nın T-22, T-28 ve T-36 olmak üzere 3 modeli vardır. Hidrolik kalıp kaydırma sistemlerine göre daha ucuz olmasından, hidrolik kaçağı gibi bir sıkıntı olmamasında, işletme bakım maliyetlerinin daha düşük olmasından ve daha temiz bir çalışma ortamı sağlamasından dolayı pnomatik kalıp kaydırma tercih edilen bir kalıp kaydırma sistemidir.  
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  BİLYELİ KALIP KAYDIRMA  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Bilyeli kalıp kaydırma, bir aluminyum profil üzerine dizilmiş bilyelerden ve profili yukarı doğru kaldırmaya yarayan, profil altına yerleştirilmiş bir hava yastığından oluşur. 6 bar basınçlı havada yaklaşık metrede 2000 kg ağırlık taşıyabilir, basınç iki katına çıkarılırsa rulmanlı kalıp kaydırma-kalıp taşıma ve kaldırma kapasitede iki katına çıkar. Bilyeli kalıp kaydırma sağa-sola ileri-geri harekete imkan verdiğinden kalıbın tüm eksenlerde hareket ettirilerek en uygun pozisyonda bırakılmasına imkan verir. genelde pres taplası üzerinde tercih edilen bir kalıp kaydırma sistemidir. Bir intensifier yardımıyla basınçlı havanın basıncı iki katına çıkarılarak bilyeli kalıp kaydırma mekanizmasının taşıma gücüde iki katına çıkar. Bilyeli pnomatik kalıp kaydırma nın T-22, T-28 ve T-36 olmak üzere 3 modeli vardır. Hidrolik kalıp kaydırma sistemlerine göre daha ucuz olmasından, hidrolik kaçağı gibi bir sıkıntı olmamasında, işletme bakım maliyetlerinin daha düşük olmasından ve daha temiz bir çalışma ortamı sağlamasından dolayı pnomatik kalıp kaydırma mekanizmaları tercih edilen bir kalıp kaydırma sistemidir.  
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  KALIP KAYDIRMA-MOTORLU KALIP YÜKLEME  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Motorlu kalıp yükleme sistemi, yada kalıp kaydırma sistemi; hidrolik, elektrikli veya pnomatik çalışan bir motor ve krameyer-pinyon dişli esasına dayanır. Krameyer dişli üzerindeki kalıp ileriye veya geriye doğru kaydırılır.  
 
 
 
STRINGO OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMLERİ
RULO TAŞIMA ARABASI
KALIP TAŞIMA ARABASI-DÜŞÜK SEVİYE
DÜZ YATAKLI TAŞIYICI-HAVA YASTIĞI
ELEKTRİKLİ TRANSPALET
UNİVERSAL TAŞIYICI-EASY MOVER
KALIP BAKIM İSTASYONU-KALIP AYIRICI
POZİSYONER-MANİPULATOR
TEKERLEKLİ SEHPA TAŞIYICI
ARAÇ TAŞIMA SİSTEMİ
BOBİN TAŞIMA ARABASI
HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME T-TABLA
KALIP KAYDIRMA-HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME
  - Yedek Parça
AĞIR KÜTLE DÖNDÜRÜCÜ
RULO DEVİRME
YER VİNCİ-IRGAT-VAGON TAŞIMA VİNCİ
KALIP TAŞIMA ARABASI-YÜKSEK SEVİYE
KALIP YÜKLEME KOLU
ÇİM KALIP KESME MAKİNASI
Yedek Parça / Aksesuar
   
Yeni Ürün
 
 
  Copyright 2008 Çelik Makina San. ve Tic. - Designed By www.hedinturkiye.com
  Yenişehir Mah.Eşref Bitlis Bulv.HeleniumWings Sit.No:31-2 B/97 Kurtköy 34912 Pendik İstanbul Tel:+90 216 352 7741