Site Haritası Ana Sayfa
 
 
SSS
Hakkımızda Ürünler İletişim
 
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  KAYNAK POZİSYONERİ  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Pozisyonerler üzerinde üretim ve montaj işlemi yapılacak ağır parçaların iş ve işçi güvenliği ve ergonomik açıdan doğru pozisyona getirilmesi amacı ile kullanılır. Pozisyonerler aşağı yukarı hareket edebilir, yatay eksende 90,180, 360 derece, ve yine dikey eksende 90,180, 360 döndürme yapacak şekilde dizayn edilebilir, ve ağır parçanın en uygun pozisyona getirilmesini sağlayacak şekilde dizayn edilebilir. Pozisyonerler manyetik kavramalı yada hidro-mekanik kavramalı imal edilebilir. Kaynak pozisyonerleri temelde çift kolonlu pozisyonerdir ve her türlü geniş hacimli ve ağır parçaların dengeli bir şekilde uygun kaynak pozisyonuna getirilmesi amacı ile kullanılır. Kaynak pozisyonerinin dönderme kapasitesinde sınır yoktur,her boyut ve kapasitede çift kolonlu kaynak pozisyoneri imal edilebilir. Kaynak pozisyonerinin bir kolonu hareketli şekilde imal edilebilir bu sayede pozisyonere çeşitli boyutlarda ve hacimde iş yüklemek mümkün olur. Çift kolonlu kaynak pozisyonerleri özellikle tank imalatında, kazan imalatında, damper imalatında tercih edilir.  
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  ÇİFT KOLONLU POZİSYONER  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Pozisyonerler üzerinde üretim ve montaj işlemi yapılacak ağır parçaların iş ve işçi güvenliği ve ergonomik açıdan doğru pozisyona getirilmesi amacı ile kullanılır. Pozisyonerler aşağı yukarı hareket edebilir, yatay eksende 90,180, 360 derece, ve yine dikey eksende 90,180, 360 döndürme yapacak şekilde dizayn edilebilir, ve ağır parçanın en uygun pozisyona getirilmesini sağlayacak şekilde dizayn edilebilir. Pozisyonerler manyetik kavramalı yada hidro-mekanik kavramalı imal edilebilir. Çift kolonlu pozisyonerler her türlü geniş hacimli ve ağır parçaların dengeli bir şekilde uygun pozisyona getirilmesi amacı ile kullanılır. Dönderme kapasitesinde sınır yoktur,her boyut ve kapasitede çift kolonlu pozisyoner imal edilebilir. Çift kolonlu pozisyonerin bir kolonu hareketli şekilde imal edilebilir bu sayede pozisyonere çeşitli boyutlarda ve hacimde iş yüklemek mümkün olur. Çift kolonlu pozisyonerleri özellikle tank imalatında, kazan imalatında, damper imalatında tercih edilir.  
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  TEK KOLONLU POZİSYONER  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Pozisyonerler üzerinde üretim ve montaj işlemi yapılacak ağır parçaların iş ve işçi güvenliği ve ergonomik açıdan doğru pozisyona getirilmesi amacı ile kullanılır. Pozisyonerler aşağı yukarı hareket edebilir, yatay eksende 90,180, 360 derece, ve yine dikey eksende 90,180, 360 döndürme yapacak şekilde dizayn edilebilir, ve ağır parçanın en uygun pozisyona getirilmesini sağlayacak şekilde dizayn edilebilir. Pozisyonerler manyetik kavramalı yada hidro-mekanik kavramalı imal edilebilir. Tek kolonlu pozisyonerler özellikle motor ve dinamo bobinlerinin dönderilmesi gibi uygulamalar için sıklıkla talep edilir. Dönderme kapasiteleri sınırlıdır ve 5 tonu geçmez.  
 
 
 
STRINGO OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMLERİ
RULO TAŞIMA ARABASI
KALIP TAŞIMA ARABASI-DÜŞÜK SEVİYE
DÜZ YATAKLI TAŞIYICI-HAVA YASTIĞI
ELEKTRİKLİ TRANSPALET
UNİVERSAL TAŞIYICI-EASY MOVER
KALIP BAKIM İSTASYONU-KALIP AYIRICI
POZİSYONER-MANİPULATOR
  - Yedek Parça
TEKERLEKLİ SEHPA TAŞIYICI
ARAÇ TAŞIMA SİSTEMİ
BOBİN TAŞIMA ARABASI
HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME T-TABLA
KALIP KAYDIRMA-HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME
AĞIR KÜTLE DÖNDÜRÜCÜ
RULO DEVİRME
YER VİNCİ-IRGAT-VAGON TAŞIMA VİNCİ
KALIP TAŞIMA ARABASI-YÜKSEK SEVİYE
KALIP YÜKLEME KOLU
ÇİM KALIP KESME MAKİNASI
Yedek Parça / Aksesuar
   
Yeni Ürün
 
 
  Copyright 2008 Çelik Makina San. ve Tic. - Designed By www.hedinturkiye.com
  Yenişehir Mah.Eşref Bitlis Bulv.HeleniumWings Sit.No:31-2 B/97 Kurtköy 34912 Pendik İstanbul Tel:+90 216 352 7741