Site Haritası Ana Sayfa
 
 
SSS
Hakkımızda Ürünler İletişim
 
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMİ  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Stringo, her türlü ağır iş makinası ve araç üretim hatlarında kullanılmak üzere araç taşıma sistemleri, oto taşıma sistemlerini projeye göre dizayn edip üretmektedir. Otomobil taşıma sistemi yada araç taşıma sistemi çok alçak olarak dizayn edilmiştir ve yere yakın yüklemeye ve taşımaya imkan verirler. Radyo dalgalarıyla kontrol edilerek maksimum iş güvenliği sağlarlar. istenirse otomobil taşıma sistemleri bir kol ilede manuel olarak kontrol edilebilir.Bu araçlar genel olarak üretim akış hatlarında kullanılır yada otomobil fabrikalarında araç taşıma sistemi olarak kullanılır, bununla birlikte otomobil müzelerinde oto taşıma sistemi, otomobil fuarlarında otomobil taşıma sistemi, otoparkalarda otomobil taşıma sistemi, oto yıkamacılarda otomobil taşıma sistemi, oto bakım ve servis istasyonlarında oto taşıma sistemi amacıyla kullanılır, master radyo kontrol ünitesi vasıtasıyla üretim hatlarında diğer araç taşıma sistemleriyle senkronize olarak çalışmalarına imkan verir.  
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  KAMYON TAŞIMA SİSTEMİ-OTOBÜS TAŞIMA SİSTEMİ  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Hedin kamyon ve otobüs nevi ağır vasıtaların taşınması taşınması için özel olarak ağır vasıta taşıma cihazı geliştirmiştir. Özellikle Kamyon taşıma sistemi ve otobüs taşıma sistemi, bu araçlar üretim aşamasında fabrika içinde üretim hatları boyunca çok keskin bir şekilde dönüşler yapması gerekebilir, işte tam bu amaç için ağır vasıta taşıma cihazı mükemmel esnek çözümler sunar. 15 ton çekme kapasitesine sahiptir ve daha ağır yükler için dizay edilebilir.  
 
 
 
 
 
e-broşür  
 
 
 
 
  ARAÇ TAŞIMA SİSTEMİ  
  TEKNİK ÖZELLİKLER  
  Araç taşıma sistemleri, ağır iş makinalarının, kamyonların, otobüslerin fabrika içinde üretim hattı boyunca güvenli bir şekilde istasyon dan istasyona ve üretim sonrası park yerine taşınması için kullanılır. Otomobil taşıma sistemi yada araç taşıma sistemi çok alçak olarak dizayn edilmiştir ve yere yakın yüklemeye ve taşımaya imkan verirler. Radyo dalgalarıyla kontrol edilerek maksimum iş güvenliği sağlarlar. istenirse araç taşıma sistemleri bir kol ilede manuel olarak kontrol edilebilir.Bu araçlar genel olarak üretim akış hatlarında kullanılır yada otomobil fabrikalarında araç taşıma sistemi olarak kullanılır, bununla birlikte otomobil müzelerinde oto taşıma sistemi, otomobil fuarlarında otomobil taşıma sistemi, otoparkalarda otomobil taşıma sistemi, oto yıkamacılarda otomobil taşıma sistemi, oto bakım ve servis istasyonlarında oto taşıma sistemi amacıyla kullanılır, master radyo kontrol ünitesi vasıtasıyla üretim hatlarında diğer araç taşıma sistemleriyle senkronize olarak çalışmalarına imkan verir.  
 
 
 
STRINGO OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMLERİ
RULO TAŞIMA ARABASI
KALIP TAŞIMA ARABASI-DÜŞÜK SEVİYE
DÜZ YATAKLI TAŞIYICI-HAVA YASTIĞI
ELEKTRİKLİ TRANSPALET
UNİVERSAL TAŞIYICI-EASY MOVER
KALIP BAKIM İSTASYONU-KALIP AYIRICI
POZİSYONER-MANİPULATOR
TEKERLEKLİ SEHPA TAŞIYICI
ARAÇ TAŞIMA SİSTEMİ
  - Yedek Parça
BOBİN TAŞIMA ARABASI
HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME T-TABLA
KALIP KAYDIRMA-HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME
AĞIR KÜTLE DÖNDÜRÜCÜ
RULO DEVİRME
YER VİNCİ-IRGAT-VAGON TAŞIMA VİNCİ
KALIP TAŞIMA ARABASI-YÜKSEK SEVİYE
KALIP YÜKLEME KOLU
ÇİM KALIP KESME MAKİNASI
Yedek Parça / Aksesuar
   
Yeni Ürün
 
 
  Copyright 2008 Çelik Makina San. ve Tic. - Designed By www.hedinturkiye.com
  Yenişehir Mah.Eşref Bitlis Bulv.HeleniumWings Sit.No:31-2 B/97 Kurtköy 34912 Pendik İstanbul Tel:+90 216 352 7741