KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Çelik Makina´ya (Bu metinde "Çelik Makina" olarak kullanılacaktır) aittir.

Çelik Makina internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Çelik Makina ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Çelik Makina internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini celikmakina.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. celikmakina.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Çelik Makina internet sitesini ziyaret eden ve Çelik Makina sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2021 - Çelik Makina. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi