Site Haritası Ana Sayfa
 
 
SSS
Hakkımızda Ürünler İletişim
 
 
 
 

HAKKIMIZDA

ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET, 2006 yılında Sivas da kurulmuştur. Kurululuşunda temel faaliyetleri tarım makineleri üretimi olmakla beraber proje bazlı çalışmalar da yapmaktaydı. 2011 yılında dünyaca ünlü, tesis içi araç taşıma sistemleri, otomobil taşıma sistemleri üreticisi STRINGO(FAMEK AB) firmasının Türkiye distribitörü olmuştur. 2012 yılında ise ağır yük taşıma sistemleri ve pres bakım ekipmanlarıı üreten Hedin Lagan AB'nin türkiye acenteliğı alınmış ve bu konudaki çalışmalara başlanmıştır.

ÇELİK MAKİNA SANAYİ günümüzde temel çalışma alanları çim kalıp kesme makinası üretimi, trafo taşıma sistemleri, ağır yük taşıma sistemleri, bonin taşıma arabası, rulo taşıma arabası, kalıp taşıma arabası, otomobil taşıma sistemi, otomobil taşıma arabası, kalıp bakım istasyonu, kalıp ayırma istasyonu, elektrikli transpalet, universal taşıyıcı, universal itme çekme cihazı, rulo devirme makinası, makaslı lift, araç taşıma cihazı, hızlı kalıp değiştime sistemleri pazarlaması ve proje bazlı üretimler yapmaktadır.

ÇELİK MAKİNA SANAYİ tedarikçileriyle sıkı bir sinerji kurmuş, üretimde her üniteyi bir zincirin halkası gibi düşünmüş, Kaizen felsefesini kendine kılavuz edinmiş ve her geçen gün rekabet ve üretim gücünü artırarak müşterilerine daha kaliteli ürünler sunmaktadır.

Misyonumuz, müşterilerine daha kaliteli, daha güvenilir ürünler sunmaktır. ÇELİK MAKİNA içeride çalışanlarını, dışarıda ise müşterilerine memnun etmeyi her zaman görev bilecektir. Ülke ekonomisine her geçen gün daha fazla katkıda bulunmaya kararlıyız.

Çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın gurur duyacağı bir firma olmaya her gün daha fazla çaba göstereceğiz.

 

 
STRINGO OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMLERİ
RULO TAŞIMA ARABASI
KALIP TAŞIMA ARABASI-DÜŞÜK SEVİYE
DÜZ YATAKLI TAŞIYICI-HAVA YASTIĞI
ELEKTRİKLİ TRANSPALET
UNİVERSAL TAŞIYICI-EASY MOVER
KALIP BAKIM İSTASYONU-KALIP AYIRICI
POZİSYONER-MANİPULATOR
TEKERLEKLİ SEHPA TAŞIYICI
ARAÇ TAŞIMA SİSTEMİ
BOBİN TAŞIMA ARABASI
HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME T-TABLA
KALIP KAYDIRMA-HIZLI KALIP DEĞİŞTİRME
AĞIR KÜTLE DÖNDÜRÜCÜ
RULO DEVİRME
YER VİNCİ-IRGAT-VAGON TAŞIMA VİNCİ
KALIP TAŞIMA ARABASI-YÜKSEK SEVİYE
KALIP YÜKLEME KOLU
ÇİM KALIP KESME MAKİNASI
Yedek Parça / Aksesuar
   
Yeni Ürün
 
 
  Copyright 2008 Çelik Makina San. ve Tic. - Designed By www.hedinturkiye.com
  Yenişehir Mah.Eşref Bitlis Bulv.HeleniumWings Sit. NO:31-2 B/97 Kurtköy 34912 Pendik ISTANBUL Tel:+90 216 352 7741